Комплект зчеплення AUDI: A6 (2001>2004) 2.7I, A6 (97>2001) 2.7I, A6 ALLROAD (2000>2005) 2.7I (624 3066 00)
- В наявності
- Код: LK 624 3066 00
13 326 ₴
11 993,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення AUDI: A6 (2001>2004) 2.7I, A6 (97>2001) 2.7I, A6 ALLROAD (2000>2005) 2.7I (624 3066 00)

LK 624 3066 00

624 3066 00
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 240 мм |
| Додаткове регулювання | з автоматичним додатковим регулюванням |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником вимкнення зчеплення |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 012 141 165 A |
| AUDI | 012 141 165 B |
| AUDI | 012 141 165 C |
| AUDI | 012 141 165 D |
| AUDI | 012 141 165 E |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013 141 165 |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E 141 165 A |
| AUDI | 01E 141 165 B |
| AUDI | 01E 141 165 D |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| AUDI | 078 141 031 S |
| AUDI | 078 141 123 A |
| AUDI | 078141031S |
| AUDI | 078141123A |
| AUDI | 0A3 141 165 |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1 141 165 |
| AUDI | 0B1 141 165 G |
| AUDI | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4 198 165 A |
| AUDI | 0B4198165A |

| Марка / Модель |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Код запчастини | 624 3066 00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | LK 624 3066 00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 993,40 ₴



