Компресор кондиціонера MERCEDES BENZ E-CLASS W211 05- (1 986 AD1 030)

BO 1986AD1030

1 986 AD1 030
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13,8 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Кількість канавок | 7 |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHRYSLER | 68012 247 |
| CHRYSLER | 68012 247AA |
| MERCEDES-BENZ | 000 230 76 11 |
| MERCEDES-BENZ | 000 230 761 |
| MERCEDES-BENZ | 001 230 13 11 |
| MERCEDES-BENZ | 001 230 32 11 |
| MERCEDES-BENZ | 002 230 10 11 |
| MERCEDES-BENZ | 002 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ | 2309211 |
| MERCEDES-BENZ | 68012247 |
| MERCEDES-BENZ | 68012247AA |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 76 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 13 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 32 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 10 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 81 11 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 CDI (203.020) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 CDI (203.220) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 320 CDI (209.320) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.020) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 300 BlueTEC (211.024) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.022) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 400 CDI (211.028) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 600 (221.176) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 65 AMG (221.179) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 65 AMG (221.179) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI (221.022, 221.122) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CDI (221.022, 221.122) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BlueTec (221.026, 221.126) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 600 (216.376) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 65 AMG (216.379) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 65 AMG (216.379) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B906) 219 CDI / BlueTEC (906.611, 906.613) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Фургон (B906) 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Фургон (B906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B906) 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B906) 219 CDI / BlueTEC (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Автобус (B906) 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Автобус (B906) 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Фургон (B906) 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Платформа/шасі (B906) 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Фургон (B906) 519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Фургон (B906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B906) 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B906) 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,... |
| MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Автобус (B906) 519 CDI (906.655, 906.657) |
| MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) |
| MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705) |
| MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Фургон (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Viano, Vito, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 966 ₴






