Компресор кондиціонера FORD FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2012.09 1.6 TDCI GPDA, GPDB, GPDC, HHDA, HHDB (ACP 54
- В наявності
- Код: MH ACP 54 000P
13 229 ₴
11 906,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FORD FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2012.09 1.6 TDCI GPDA, GPDB, GPDC, HHDA, HHDB (ACP 54 000P)

MH ACP 54 000P

ACP 54 000P
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 120 мм |
| Вага нетто | 6585 г |
| виготовлено | HANON |
| Висота паковання | 21,25 см |
| для виробника | Hanon |
| Довжина паковання | 29,2 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без пробки для зливання оливи |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 7VS16ic |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 18,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 12 14 1 438 877 |
| FORD | 1306784 |
| FORD | 1341233 |
| FORD | 1355809 |
| FORD | 1438877 |
| FORD | 1439594 |
| FORD | 1465439 |
| FORD | 1677171 |
| FORD | 1744998 |
| FORD | 3M5H 19 D62 9SB |
| FORD | 3M5H 19497 GA |
| FORD | 3M5H 19D629GD |
| FORD | 3M5H19D629GA |
| FORD | 3M5H19D629KE |
| FORD | 3M5H19D629KF |
| FORD | 3M5H19D629KG |
| FORD | 3M5H19D629SA |
| FORD | 3M5H19D629TA |
| FORD | RM3M5H19D629KG |
| MAZDA | BP8F61450B |
| MAZDA | BP8F61450E |
| VOLVO | 1306784 |
| VOLVO | 36000271 |
| VOLVO | 36000990 |
| VOLVO | 4065795 |
| VOLVO | 8 603 392 |
| VOLVO | 8603685 |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Фургон/універсал 1.6 TDCi |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) |
| MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD |
| MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo |
| VOLVO C30 (533) 1.6 D |
| VOLVO C30 (533) 2.0 D |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO S40 II (544) 1.6 D |
| VOLVO S40 II (544) 2.0 D |
| VOLVO S40 II (544) D5 |
| VOLVO V50 (545) 1.6 D |
| VOLVO V50 (545) 1.6 D |
| VOLVO V50 (545) 2.0 D |
| VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 54 000P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, Fiesta, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 54 000P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 906,10 ₴








