Компресор кондиціонера SUBARU FORESTER/IMPREZA 07- (320095)
- В наявності
- Код: NF 320095
13 229 ₴
11 906,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера SUBARU FORESTER/IMPREZA 07- (320095)

NF 320095

320095
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,3 мм |
| O шківів | 96 мм |
| для виробника | ZEXEL-EQUIVALENT |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Ід. № компресора | DKV10R |
| Кількість канавок | 4 |
| Компресорна олива | PAG 100 |
| Напруга | 12 В |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| Якість | OE-EQUIVALENT |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SUBARU | 73111FG000 |
| SUBARU | 73111FG001 |
| SUBARU | 73111FG002 |

| Марка / Модель |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 AWD (SH5) |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9) |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9) |
| SUBARU IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) 1.5 (GE2) |
| SUBARU IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) 2.0 i AWD (GE7) |
| SUBARU IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) 2.5 AWD |
| SUBARU IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) 2.5 WRX SE AWD (GVE, GEE) |
| SUBARU IMPREZA Ліфтбек (GE, GV) 2.5 WRX STi AWD (GVF) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 1.5 F (GH2) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 1.5 AWD (GH3) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 2.0 R AWD (GH7) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 2.5 WRX SE AWD (GRE) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 2.5 AWD (GHE) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 2.5 WRX STi AWD (GRF) |
| SUBARU WRX Ліфтбек (GJ) STi 2.5 AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 320095 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, WRX, Impreza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 320095 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 906,10 ₴








