Конденсер кондиціонера RENAULT EXPRESS (2021) 1.6 SCE 110 (941358)
- В наявності
- Код: NI 941358
13 188 ₴
11 869,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера RENAULT EXPRESS (2021) 1.6 SCE 110 (941358)

NI 941358

941358
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Довжина решітки | 503 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 393 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 921006954R |

| Марка / Модель |
| RENAULT EXPRESS Фургон/мінівен 1.6 SCe 110 (F6MB) |
| RENAULT EXPRESS Фургон/мінівен 1.5 dCi 95 (F6AB) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 941358 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Express |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 941358 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 869,20 ₴



