Компресор кондиціонера RENAULT MEGANE/SCENIC 08- (320058)
- В наявності
- Код: NF 320058
14 003 ₴
12 602,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера RENAULT MEGANE/SCENIC 08- (320058)

NF 320058

320058
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,4 мм |
| O шківів | 125 мм |
| для виробника | DENSO-EQUIVALENT |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 110 мл |
| Ід. № компресора | 6SBL14C |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| Якість | OE-EQUIVALENT |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 926004EA0A |
| RENAULT | 926000994R |

| Марка / Модель |
| NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W, BZ29, BZ14) |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A) |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G, DZ14, DZ29) |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ29, KZ14, KZ1W, KZ10, KZ1F,... |
| RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D, EZ14) |
| RENAULT SCENIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi |
| RENAULT SCENIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0D, JZ1M, JZ09, JZ14, JZ1G, JZ1W, JZ10) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 320058 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 320058 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 602,70 ₴








