


Компресор кондиціонера AUDI 04-17 (2.4/2.8/3.0/3.0TFSI/3.2FSI) (1790-0110)
- В наявності
- Код: PR 1790-0110
13 327 ₴
11 994,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI 04-17 (2.4/2.8/3.0/3.0TFSI/3.2FSI) (1790-0110)

PR 1790-0110

1790-0110
(PROFIT)

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 4F0260805AB |
| VW | 4F0260805AF |
| VW | 4F0260805H |
| VW | 4F0260805I |
| VW | 4F0260805K |
| VW | 4F0260805R |
| VW | 4G0260805A |
| VW | 8E0260805BC |
| VW | 8K0260805A |
| VW | 8K0260805D |
| VW | 8K0260805G |
| VW | 8K0260805K |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI |
| AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.2 FSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) S7 quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 1790-0110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PR 1790-0110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 994,30 ₴



