

Піввісь MERCEDES-BENZ S-CLASS COUPE 02.11-12.13 (VKJC 7740)
- В наявності
- Код: SK VKJC 7740
13 087 ₴
11 778,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь MERCEDES-BENZ S-CLASS COUPE 02.11-12.13 (VKJC 7740)

SK VKJC 7740

VKJC 7740
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 89 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82 мм |
| Внутрішнє зачеплення з боку диференціала (з’єднання КП) | 34 |
| Діам. ущільн. кільця | 71 мм |
| Довжина | 521 мм |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 30 |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 08 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 12 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 14 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 16 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 21 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 330 97 01 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.392) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.376) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.992) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.976) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 63 AMG 4-matic (212.092) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 63 AMG 4-matic (212.076) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.292) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.276) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 4-matic (221.087, 221.187) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 450 4-matic (221.084, 221.184) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 500 4-matic (221.086, 221.186) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 500 4-matic (216.386) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 500 4-matic (216.394) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 500 4-matic (222.085, 222.185) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 7740 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 7740 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 778,30 ₴



