Компресор кондиціонера HYUNDAI ELANTRA (00-) 1.6 I 16V (+) (89082)

NI 89082

89082
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14,2 мм |
| O впускного отвору | 17 мм |
| O шківів | 118 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Ід. № компресора | HS15 |
| Кількість канавок | 4 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 56 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 85 см? |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 9770109000 |
| HYUNDAI | 9770117560 |
| HYUNDAI | 977012C100 |
| HYUNDAI | 977012D100 |
| HYUNDAI | 977012E000 |
| HYUNDAI | 977012E000RM |
| KIA | 9770109000 |
| KIA | 9770117560 |
| KIA | 977012C100 |
| KIA | 977012D100 |
| KIA | 977012E000 |
| KIA | 977012E000RM |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 |
| HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 |
| HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 GLS |
| HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD) 1.8 |
| HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD) 2.0 |
| HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD) 2.0 |
| HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD) 2.0 |
| HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.8 |
| HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 |
| HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 |
| HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 |
| HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V |
| HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V |
| HYUNDAI LANTRA II Універсал (J-2) 1.8 16V |
| HYUNDAI LANTRA II Універсал (J-2) 2.0 16V |
| HYUNDAI MATRIX (FC) 1.8 |
| HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 |
| HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Повний |
| HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 LPG |
| KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 i 16V |
| KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD |
| KIA SPORTAGE II (JE_, KM_) 2.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89082 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Tucson, Elantra, Sportage, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 503 ₴









