Компресор кондиціонера TOYOTA AURIS (07-) 2.0 D4D (+) (89516)
- В наявності
- Код: NI 89516
13 404 ₴
12 063,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера TOYOTA AURIS (07-) 2.0 D4D (+) (89516)

NI 89516

89516
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 18,3 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 90 мл |
| Ід. № компресора | 5SE12C |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 140 см? |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 8831002400 |
| TOYOTA | 8831002480 |
| TOYOTA | 8831042250 |
| TOYOTA | 8831042260 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AURIS (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R) |
| TOYOTA AURIS (_E15_) 2.2 D (ADE157_, ADE151_, ADE151R, ADE157R) |
| TOYOTA AURIS (_E18_) 2.0 D-4D (ADE186_, ADE186R) |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.2 D-4D (ADT271_, ADT271R) |
| TOYOTA COROLLA Ліфтбек (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 4WD (ACA30_, ACA30R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.0 (ZSA35_, ZSA35R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D (ALA35_) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) |
| TOYOTA RAV 4 III (_A3_) 2.2 D 4WD (ALA30_, ALA30R) |
| TOYOTA VERSO (_R2_) 2.0 D-4D (AUR20_, AUR20R) |
| TOYOTA VERSO (_R2_) 2.0 D-4D (AUR20_, AUR20R) |
| TOYOTA VERSO (_R2_) 2.2 D-4D (AUR21_, AUR21R) |
| TOYOTA VERSO (_R2_) 2.2 D-CAT (AUR21_, AUR21R) |
| TOYOTA VERSO VAN (_R2_) D4d (AUR20) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89516 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89516 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 063,60 ₴



