Компресор кондиціонера NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 DCI 4X4 2007.03 - 2018.12 (890947)
- Немає в наявності
- Код: NI 890947
13 552 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компресор кондиціонера NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 DCI 4X4 2007.03 - 2018.12 (890947)

NI 890947

890947
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,3 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | DCS17IC |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FIAT | 4431984 |
| FIAT | 4449478 |
| FIAT | 6000618722 |
| FIAT | 6000620136 |
| FIAT | 8200848916 |
| FIAT | 926001DA0R |
| FIAT | 93161911 |
| FIAT | 93198641 |
| NISSAN | 4431984 |
| NISSAN | 4449478 |
| NISSAN | 6000618722 |
| NISSAN | 8200848916 |
| NISSAN | 9260000Q0B |
| NISSAN | 9260000Q0C |
| NISSAN | 926001DA0R |
| NISSAN | 93161911 |
| NISSAN | 93198641 |
| OPEL | 4407439 |
| OPEL | 4421833 |
| OPEL | 4431984 |
| OPEL | 4449478 |
| OPEL | 6000618722 |
| OPEL | 8200848916 |
| OPEL | 926001DA0R |
| OPEL | 93161911 |
| OPEL | 93198641 |
| OPEL | 93459133 |
| OPEL | 93459134 |
| OPEL | 93867705 |
| OPEL | 95507849 |
| OPEL | 95523970 |
| OPEL | 95523972 |
| RENAULT | 4431984 |
| RENAULT | 4449478 |
| RENAULT | 6000618722 |
| RENAULT | 8200848916 |
| RENAULT | 926000373R |
| RENAULT | 926001732R |
| RENAULT | 926001DA0R |
| RENAULT | 93161911 |
| RENAULT | 93198641 |
| VAUXHALL | 4431984 |
| VAUXHALL | 4449478 |
| VAUXHALL | 6000618722 |
| VAUXHALL | 8200848916 |
| VAUXHALL | 926001DA0R |
| VAUXHALL | 93161911 |
| VAUXHALL | 93198641 |
| VAUXHALL | 93459133 |
| VAUXHALL | 93459134 |
| VAUXHALL | 93867705 |
| VAUXHALL | 95507849 |
| VAUXHALL | 95523970 |
| VAUXHALL | 95523972 |

| Марка / Модель |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Платформа/шасі (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Платформа/шасі (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Автобус (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Автобус (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Автобус (296_) 1.6 D |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 95 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 120 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 125 |
| NISSAN NV300 Фургон (X82) 1.6 dci 145 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dci 95 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 125 |
| NISSAN NV300 Kombi (X82) 1.6 dCi 145 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 100 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 110 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 125 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 125 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 130 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 130 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 135 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 135 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 145 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 145 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 150 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 150 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 165 |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 165 RWD |
| NISSAN NV400 Фургон (X62, X62B) dCi 170 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 100 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 110 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 125 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 125 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 130 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 130 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 135 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 135 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 145 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 145 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 150 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 150 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 165 |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 165 RWD |
| NISSAN NV400 Платформа/шасі (X62, X62B) dCi 170 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 100 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 110 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 125 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 135 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 145 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 150 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 160 |
| NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B) dCi 170 |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI RWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Фургон (X62) 2.3 CDTI FWD (FV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Платформа/шасі (X62) 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL MOVANO B Автобус (X62) 2.3 CDTI FWD (JV) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) |
| RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y, L734) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K, FV0H) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0H, FV0K) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 110 FWD (FV0R, FV0W, FV1A) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D, FV0G, FV0H, FV0J, FV0K,... |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J, FV0A, FV0K) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y, FV0J, FV02, FV03) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 135 FWD (FV0N, FV08, FV06, FV00, FV1S) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 135 RWD (FV0N) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,... |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0T, FV10, FV12, FV11) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 150 FWD (FV0F, FV03, FV09) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 150 RWD (FV0F) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 165 FWD (FV0P, FV0U, FV11, FV12, FV1E) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 165 RWD (FV0P, FV0U, FV10, FV12, FV1E) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 170 FWD (FV0L) |
| RENAULT MASTER III Фургон (FV) 2.3 dCi 180 FWD (FV04, FV07) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Movano, X-Trail, Trafic, Vivaro, NV300, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890947 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 552 ₴



