Компресор кондиціонера OPEL ASTRA H (04-) 1.9 CDTI (+) (890006)
- В наявності
- Код: NI 890006
13 455 ₴
12 109,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера OPEL ASTRA H (04-) 1.9 CDTI (+) (890006)

NI 890006

890006
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 12 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| O шківів | 105 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | CVC |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 150 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| OPEL | 13124752 |
| OPEL | 13297439 |
| OPEL | 13318697 |
| OPEL | 1854167 |
| OPEL | 1854168 |
| OPEL | 1854190 |
| OPEL | 1854530 |
| OPEL | 1854535 |
| OPEL | 24466997 |
| OPEL | 6854067 |
| OPEL | 6854098 |
| OPEL | 6854130 |
| OPEL | 93168622 |
| OPEL | 93168623 |
| OPEL | 93169377 |
| OPEL | 93190260 |
| OPEL | 93196861 |
| OPEL | 93196866 |
| OPEL | R1580073 |
| VAUXHALL | 13124752 |
| VAUXHALL | 24466997 |
| VAUXHALL | 93168622 |
| VAUXHALL | 93168623 |
| VAUXHALL | 93169377 |
| VAUXHALL | 93190260 |
| VAUXHALL | 93196861 |
| VAUXHALL | 93196866 |
| VAUXHALL | R1580073 |

| Марка / Модель |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) |
| OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.9 CDTI (L35) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.9 CDTI (L35) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.9 CDTI (L35) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) |
| OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) |
| OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) |
| OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) |
| OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) |
| OPEL ASTRA H Фургон/універсал (L70) 1.9 CDTI (L70) |
| OPEL ASTRA H Фургон/універсал (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) |
| OPEL ASTRA H Фургон/універсал (L70) 1.9 CDTI (L70) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890006 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 109,50 ₴



