Комплект зчеплення NISSAN DUALIS (J10, JJ10)QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10)X-TRAIL (T31)KOLEOS (HY_) (625 3056 35)
- В наявності
- Код: LK 625 3056 35
13 578 ₴
12 220,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення NISSAN DUALIS (J10, JJ10)QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10)X-TRAIL (T31)KOLEOS (HY_) (625 3056 35)

LK 625 3056 35

625 3056 35
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 250 мм |
| Додаткове регулювання | з автоматичним додатковим регулюванням |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з центральною муфтою вимкнення зчеплення |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 2335400QAG |
| NISSAN | 23354-00QAG |
| NISSAN | 2335400QAH |
| NISSAN | 23354-00QAH |
| NISSAN | 2335400QAT |
| NISSAN | 23354-00QAT |
| NISSAN | 3057000Q2D |
| NISSAN | 30570-00Q2D |
| NISSAN | 3062000Q0H |
| NISSAN | 30620-00Q0H |
| NISSAN | 3062000Q1G |
| NISSAN | 30620-00Q1G |
| NISSAN | 3062000Q1R |
| NISSAN | 30620-00Q1R |
| NISSAN | 306205974R |
| NISSAN | 30620-5974R |
| NISSAN | 306A0JA60A |
| NISSAN | 306A0-JA60A |
| NISSAN | 306A0JA60B |
| NISSAN | 306A0-JA60B |
| NISSAN | 306A0JA60C |
| NISSAN | 306A0-JA60C |
| NISSAN | 306A0JA60D |
| NISSAN | 306A0-JA60D |
| NISSAN | 306A0JA60E |
| NISSAN | 306A0-JA60E |
| NISSAN | 3215000QAA |
| NISSAN | 32150-00QAA |
| NISSAN | 3215000QAB |
| NISSAN | 32150-00QAB |
| NISSAN | 3215000QAC |
| NISSAN | 32150-00QAC |
| NISSAN | 3215000QAD |
| NISSAN | 32150-00QAD |
| RENAULT | 30 57 037 21R |
| RENAULT | 30 62 014 73R |
| RENAULT | 30 62 059 74R |
| RENAULT | 30 62 062 99R |
| RENAULT | 30 62 068 22R |
| RENAULT | 30 62 077 14R |
| RENAULT | 30 6A 0JA 60A |
| RENAULT | 30 6A 0JA 60B |
| RENAULT | 30 6A 0JA 60C |
| RENAULT | 30 6A 0JA 60D |
| RENAULT | 305703721R |
| RENAULT | 306201473R |
| RENAULT | 306205974R |
| RENAULT | 306206299R |
| RENAULT | 306206822R |
| RENAULT | 306207714R |
| RENAULT | 306A0JA60A |
| RENAULT | 306A0JA60B |
| RENAULT | 306A0JA60C |
| RENAULT | 306A0JA60D |
| RENAULT | 77 01 476 589 |
| RENAULT | 77 01 477 963 |
| RENAULT | 77 01 478 098 |
| RENAULT | 77 01 478 729 |
| RENAULT | 7701476589 |
| RENAULT | 7701477963 |
| RENAULT | 7701478098 |
| RENAULT | 7701478729 |
| RENAULT | 82 00 213 679 |
| RENAULT | 82 00 421 191 |
| RENAULT | 82 00 432 503 |
| RENAULT | 82 00 501 027 |
| RENAULT | 82 00 501 035 |
| RENAULT | 82 00 705 967 |
| RENAULT | 82 00 705 970 |
| RENAULT | 82 00 705 976 |
| RENAULT | 82 00 749 887 |
| RENAULT | 82 00 749 899 |
| RENAULT | 82 00 764 616 |
| RENAULT | 82 00 764 617 |
| RENAULT | 82 00 805 652 |
| RENAULT | 82 00 842 575 |
| RENAULT | 82 00 907 219 |
| RENAULT | 82 01 184 888 |
| RENAULT | 8200213679 |
| RENAULT | 8200421191 |
| RENAULT | 8200432503 |
| RENAULT | 8200501027 |
| RENAULT | 8200501035 |
| RENAULT | 8200705967 |
| RENAULT | 8200705970 |
| RENAULT | 8200705976 |
| RENAULT | 8200749887 |
| RENAULT | 8200749899 |
| RENAULT | 8200764616 |
| RENAULT | 8200764617 |
| RENAULT | 8200805652 |
| RENAULT | 8200842575 |
| RENAULT | 8200907219 |
| RENAULT | 8201184888 |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) |
| RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 4WD |
| RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 (HCAK) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Код запчастини | 625 3056 35 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | LK 625 3056 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 220,20 ₴



