Компресор кондиціонера TOYOTA AVENSIS (T22#) (97-) 2.0 D4D|TOYOTA AVENSIS VERSO (ACM20, CLM20) (01-) 2.0 D4D|TOYOTA SPORTS VAN
- В наявності
- Код: NI 89576
13 477 ₴
12 129,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера TOYOTA AVENSIS (T22#) (97-) 2.0 D4D|TOYOTA AVENSIS VERSO (ACM20, CLM20) (01-) 2.0 D4D|TOYOTA SPORTS VAN (ACM20, CLM20) (01-) 2.0 D4D|TOYOTA RAV 4 II (89576)

NI 89576

89576
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 18,3 мм |
| O шківів | 120 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | 10S15L |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 167 см? |
| Форма корпуса штекера | кут. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 4472203240 |
| TOYOTA | 4472203241 |
| TOYOTA | 4472203242 |
| TOYOTA | 4472203243 |
| TOYOTA | 4472203244 |
| TOYOTA | 4472203400 |
| TOYOTA | 4472203401 |
| TOYOTA | 4472203402 |
| TOYOTA | 4472203403 |
| TOYOTA | 8831042210 |
| TOYOTA | 8831044140 |
| TOYOTA | 883202B410 |
| TOYOTA | 8832042110 |
| TOYOTA | 8832044140 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) |
| TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) |
| TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 D (CLM20_, CLM20R) |
| TOYOTA PICNIC (_XM1_) 2.2 D (CMX10_, CXM10G) |
| TOYOTA RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_, CLA20R, CLA21R) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89576 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, RAV4, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89576 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 129,30 ₴








