



Компресор кондиціонера ALPINA B3 (E90-E91-E92-E93) 3.0 I (+) (890043)
- В наявності
- Код: NI 890043
13 572 ₴
12 214,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера ALPINA B3 (E90-E91-E92-E93) 3.0 I (+) (890043)

NI 890043

890043
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15 мм |
| O впускного отвору | 28 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | 7SBU16C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 200 см? |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 64526918749 |

| Марка / Модель |
| BMW 3 Купе (E92) 325 i xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 325 xi |
| BMW X3 (E83) 2.5 si |
| BMW X3 (E83) xDrive 25 i |
| BMW X3 (E83) 3.0 si |
| BMW X3 (E83) xDrive 30 i |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890043 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 214,80 ₴



