



Компресор кондиціонера RENAULT ESPACE IV (02-) 1.9 DCI (+) (89217)
- В наявності
- Код: NI 89217
13 698 ₴
12 328,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера RENAULT ESPACE IV (02-) 1.9 DCI (+) (89217)

NI 89217

89217
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14 мм |
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 120 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | V5 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 200 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 7711134454 |
| RENAULT | 8200021822 |

| Марка / Модель |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG13) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89217 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 328,20 ₴



