Компресор кондиціонера FORD TRANSIT (TT9) (06-) 2.4 TDCI|FORD TRANSIT (TT9) (06-) 3.2 TDCI (89569)
- В наявності
- Код: NI 89569
13 751 ₴
12 375,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FORD TRANSIT (TT9) (06-) 2.4 TDCI|FORD TRANSIT (TT9) (06-) 3.2 TDCI (89569)

NI 89569

89569
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16,6 мм |
| O впускного отвору | 16,6 мм |
| O шківів | 128 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | VS16 |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1016001040 |
| FORD | 1379474 |
| FORD | 1383679 |
| FORD | 1421335 |
| FORD | 1444893 |
| FORD | 1744932 |
| FORD | 3M5H19497AD |
| FORD | 6C1119D629BC |
| FORD | 6C1119D629BD |
| FORD | 6C1119D629BE |
| FORD | RM6C1119D629BE |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.4 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Кабріолет 1.6 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD FOCUS II Фургон/універсал 1.6 Ti-VCT |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.3 16V LPG RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 3.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V LPG RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 3.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 3.2 TDCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89569 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89569 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 375,90 ₴









