


Компресор кондиціонера Valeo "FORD: FOCUS (2004>) 1.4I, 1.6TDCI, 1.6TI-VCT, 1.6I, 1.8TDCI, 1.8I, 2.0TDCI, 2.0I, 2.5I;FOCUS C-MAX
- В наявності
- Код: VL 813323
16 316 ₴
14 684,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера Valeo "FORD: FOCUS (2004>) 1.4I, 1.6TDCI, 1.6TI-VCT, 1.6I, 1.8TDCI, 1.8I, 2.0TDCI, 2.0I, 2.5I;FOCUS C-MAX (03>07) 1.6TDCI, 1." (813323)

VL 813323

813323
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 125 мм |
| Вага | 7,42 кг |
| для виробника | VALEO ZEXEL |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | DKS |
| Кількість канавок | 5 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Нова деталь без застави | |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | з подвійним шківом ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1388316 |
| FORD | 1466258 |
| FORD | 1476878 |
| FORD | 1673990 |
| FORD | 3M5H19D629MG |
| FORD | 3M5H19D629MJ |
| FORD | 3M5H19D629MK |
| FORD | 3M5H19D629ML |
| VOLVO | 30761390 |
| VOLVO | 36000029 |
| VOLVO | 36000316 |
| VOLVO | 36000570 |
| VOLVO | 8602925 |
| VOLVO | 8603656 |
| VOLVO (CHANGAN) | 36000029 |
| VOLVO (CHANGAN) | 36000570 |

| Марка / Модель |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.4 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 2.0 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA I 2.5 4x4 |
| VOLVO C30 (533) 2.4 i |
| VOLVO C30 (533) T5 |
| VOLVO C30 (533) T5 |
| VOLVO C30 (533) 1.6 D |
| VOLVO C30 (533) D3 |
| VOLVO C30 (533) 2.0 D |
| VOLVO C30 (533) D4 |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) 2.4 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) 2.4 i |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) T5 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) T5 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) 2.0 D |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D3 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D4 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) 2.4 D |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D5 |
| VOLVO S40 II (544) 2.4 |
| VOLVO S40 II (544) 2.4 |
| VOLVO S40 II (544) T5 |
| VOLVO S40 II (544) T5 AWD |
| VOLVO S40 II (544) T5 |
| VOLVO S40 II (544) T5 AWD |
| VOLVO S40 II (544) D3 |
| VOLVO S40 II (544) D4 |
| VOLVO S40 II (544) D5 |
| VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel |
| VOLVO V50 (545) 2.0 |
| VOLVO V50 (545) 2.4 |
| VOLVO V50 (545) 2.4 |
| VOLVO V50 (545) T5 |
| VOLVO V50 (545) T5 AWD |
| VOLVO V50 (545) T5 |
| VOLVO V50 (545) T5 AWD |
| VOLVO V50 (545) D3 |
| VOLVO V50 (545) D4 |
| VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi |
| VOLVO V50 (545) D5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 813323 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 813323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 684,40 ₴



