


Компресор кондиціонера VW TOUAREG 02- (1 986 AD1 023)
- В наявності
- Код: BO 1986AD1023
13 600 ₴
12 240 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера VW TOUAREG 02- (1 986 AD1 023)

BO 1986AD1023

1 986 AD1 023
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,3 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 3D0 820 803 G |
| AUDI | 4E0 260 805 AG |
| AUDI | 7L6 820 803 C |
| AUDI | 7L6 820 803 F |
| AUDI | 7L6 820 803 J |
| AUDI | 7L6 820 803 K |
| AUDI | 7L6 820 803 T |
| AUDI | 7L6820808 |
| AUDI | 7P0 820 803 N |
| AUDI | 8E0 260 805 AJ |
| AUDI | 8T0 260 805 G |
| AUDI | 8T0 260 805 Q |
| PORSCHE | 7L6820803M |
| PORSCHE | 955 126 011 12 |
| VW | 3D0 820 803 B |
| VW | 3D0 820 803 H |
| VW | 3D0 820 803 J |
| VW | 3D0 820 803 T |
| VW | 4E0 260 805 AC |
| VW | 4E0 260 805 AG |
| VW | 4E0 260 805 G |
| VW | 7L6 820 803 C |
| VW | 7L6 820 803 F |
| VW | 7L6 820 803 J |
| VW | 7L6 820 803 K |
| VW | 7L6 820 803 M |
| VW | 7L6 820 803 N |
| VW | 7L6 820 803 Q |
| VW | 7L6 820 803 T |
| VW | 7L6820808 |
| VW | 7P0 820 803 D |
| VW | 7P0 820 803 N |
| VW | 8E0 260 805 AJ |
| VW | 8T0 260 805 Q |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 |
| AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.0 TDI |
| VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion |
| VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion |
| VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W12 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 023 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A8, Cayenne, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1023 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 240 ₴



