Компресор кондиціонера MAZDA 3 ЛІФТБЕК (BK) 1.6 (BK12) 1999.09 - 2009.12 (89549)
- В наявності
- Код: NI 89549
13 797 ₴
12 417,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MAZDA 3 ЛІФТБЕК (BK) 1.6 (BK12) 1999.09 - 2009.12 (89549)

NI 89549

89549
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16,7 мм |
| O впускного отвору | 19,5 мм |
| O шківів | 125 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Ід. № компресора | H12 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 100 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 120 см? |
| Форма корпуса штекера | кут. |
| Холодоагент | R 1234yf |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | BP4K61450D |
| MAZDA | BP4K61K00 |
| MAZDA | BP4K61K00A |
| MAZDA | BP4K61K00B |
| MAZDA | H12A1AG4DY |
| MAZDA | H12A1AS4EY |

| Марка / Модель |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BK) 1.6 (BK12) |
| MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) |
| MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89549 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89549 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 417,30 ₴



