Компресор кондиціонера VOLKSWAGEN GOLF VI (08-) 2.5 FSI (+) (89421)
- В наявності
- Код: NI 89421
13 870 ₴
12 483 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера VOLKSWAGEN GOLF VI (08-) 2.5 FSI (+) (89421)

NI 89421

89421
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,3 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 127 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 110 мл |
| Ід. № компресора | PXE16 |
| Кількість канавок | 10 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 1K0820808C |
| AUDI | 1K0820808E |
| AUDI | 1K0820808G |
| AUDI | 1K0820859G |
| AUDI | 1K0820859R |
| VW | 1K0820803K |
| VW | 1K0820803R |
| VW | 1K0820803T |
| VW | 1K0820808C |
| VW | 1K0820808E |
| VW | 1K0820808G |
| VW | 1K0820859G |
| VW | 1K0820859R |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) RS3 quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) RS performance 2.5 quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro |
| VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 |
| VW JETTA III (1K2) 2.5 |
| VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI |
| VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 |
| VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5 |
| VW NEW BEETLE Кабріолет (1Y7) 2.5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89421 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, A3, TT, Q3, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89421 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 483 ₴












