


Піввісь CV-SHAFTS BALL+TRIPO BMW VR (025753)
- В наявності
- Код: SP 025753
15 105 ₴
13 594,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь CV-SHAFTS BALL+TRIPO BMW VR (025753)

SP 025753

025753
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 86 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82 мм |
| Довжина | 875 мм |
| Довжина 2 | 389 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника |
| Змінна частина | |
| Зовн. зачеп. кол. | 37 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 31607593042 |
| BMW | 31607606026 |
| BMW | 7593042 |
| BMW | 7606026 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li xDrive |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li xDrive |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 25753 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 025753 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 594,50 ₴



