Компресор кондиціонера HYUNDAI SANTA FE 00- (89276)
- В наявності
- Код: NI 89276
13 947 ₴
12 552,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера HYUNDAI SANTA FE 00- (89276)

NI 89276

89276
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13 мм |
| O впускного отвору | 16 мм |
| O шківів | 125 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | HS18 |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 200 см? |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 9770126010 |
| HYUNDAI | 9770126011 |
| HYUNDAI | 9770139180 |
| HYUNDAI | 9770139181 |
| HYUNDAI | 977013A570 |
| HYUNDAI | 977013A571 |
| HYUNDAI | 977013A580 |
| HYUNDAI | 977013E400 |
| KIA | 9770126010 |
| KIA | 9770126011 |
| KIA | 9770139180 |
| KIA | 9770139181 |
| KIA | 977013A570 |
| KIA | 977013A571 |
| KIA | 977013A580 |
| KIA | 977013E400 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.4 16V |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.4 16V 4x4 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.4 16V |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.4 16V 4x4 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.7 V6 4x4 |
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 |
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 |
| HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 |
| HYUNDAI XG (XG) 250 |
| HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 CVVT |
| HYUNDAI TRAJET Фургон/мінівен (FO) 2.0 |
| KIA SORENTO I (JC) 2.4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89276 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sorento, Highway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89276 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 552,30 ₴









