Компресор кондиціонера INFINITI QX56 (08-) 5.6 I V8 (890874)
- В наявності
- Код: NI 890874
13 954 ₴
12 558,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера INFINITI QX56 (08-) 5.6 I V8 (890874)

NI 890874

890874
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16 мм |
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Ід. № компресора | DKS-17D |
| Кількість канавок | 7 |
| Компресорна олива | PAG 100 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 188 см? |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| INFINITI | 926001LA0A |
| INFINITI | 926001LA0B |
| INFINITI | 926001LA0C |
| INFINITI | 926001LA0D |
| INFINITI | 926001LA1D |
| INFINITI | 926001LA2A |
| INFINITI | 926001LA2B |
| INFINITI | 926001LA2C |
| INFINITI | 926001LA2D |
| INFINITI | 926001LA3D |
| INFINITI | 926007J00A |
| INFINITI | 926007S000 |
| INFINITI | 926009FE0A |
| INFINITI | 926009FE0B |
| INFINITI | 926009FE0D |
| INFINITI | 926009FE1D |
| INFINITI | 926009FU3A |
| INFINITI | 92600EZ30A |
| INFINITI | 92600EZ30B |
| INFINITI | 92600EZ30C |
| INFINITI | 92600YJ00A |
| INFINITI | 92600ZJ00A |
| INFINITI | 92600ZJ00B |
| INFINITI | 92600ZL10A |
| INFINITI | 92600ZL10B |
| INFINITI | 92600ZV00A |
| INFINITI | 92600ZV00B |
| NISSAN | 926001LA0A |
| NISSAN | 926001LA0B |
| NISSAN | 926001LA0C |
| NISSAN | 926001LA0D |
| NISSAN | 926001LA2A |
| NISSAN | 926001LA2B |
| NISSAN | 926001LA2C |
| NISSAN | 926001LA2D |
| NISSAN | 926001LA3D |
| NISSAN | 926001LA5A |

| Марка / Модель |
| INFINITI QX56 5.6 4WD |
| INFINITI QX56 56 AWD |
| INFINITI QX80 5.6 AWD |
| NISSAN PATROL VI (Y62) 5.6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890874 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX80, QX56, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890874 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 558,60 ₴








