Компресор кондиціонера RENAULT KADJAR/MEGANE 15- (1 986 AD1 422)

BO 1986AD1422

1 986 AD1 422
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,4 мм |
| O шківів | 125 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 130 мл |
| Ід. № компресора | PXC14 |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PS-R1 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 92 60 031 23R |
| RENAULT | 92 60 062 31R |

| Марка / Модель |
| RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.5 dCi 110 (HLA3) |
| RENAULT MEGANE IV Ліфтбек 1.5 dCi 90 (LVA1) |
| RENAULT MEGANE IV Ліфтбек 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) |
| RENAULT MEGANE IV Ліфтбек 1.5 dCi 110 |
| RENAULT MEGANE IV Ліфтбек 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) |
| RENAULT MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) 1.5 dCi 90 (B9A1) |
| RENAULT MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) 1.5 dCi 110 (B9A3) |
| RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.5 dCi 90 |
| RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.5 dCi 110 |
| RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 422 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1422 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 833 ₴



