Комплект зчеплення AUDI Q3 (8UB, 8UG)SEAT ALHAMBRA (710, 711)VW SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_) (834618)
- В наявності
- Код: VL 834618
14 111 ₴
12 699,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення AUDI Q3 (8UB, 8UG)SEAT ALHAMBRA (710, 711)VW SHARAN (7N1, 7N2), TIGUAN (5N_) (834618)

VL 834618

834618
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| O отвору | 29 мм |
| Вага | 6,035 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з центральною муфтою вимкнення зчеплення |
| Зовнішній діаметр натискного диска зчеплення | 241 мм |
| Кільк. зубц. | 26 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Новий компонент | |
| Профіль маточини | 28,6 x 26,4 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 03L141018A |
| AUDI | 03L141018AX |
| AUDI | 04L141015R |
| AUDI | 0A5141671S |
| AUDI | 3L141018A |
| AUDI | 3L141018AX |
| AUDI | 4L141015R |
| AUDI | A5141671S |
| CUPRA | 0A5141671S |
| CUPRA | A5141671S |
| SEAT | 03L141018A |
| SEAT | 03L141018AX |
| SEAT | 0A5141671S |
| SEAT | 3L141018A |
| SEAT | 3L141018AX |
| SEAT | A5141671S |
| SKODA | 0A5141671S |
| SKODA | A5141671S |
| VW | 03L141018A |
| VW | 03L141018AX |
| VW | 070 141 015 TX |
| VW | 070141015N |
| VW | 070141015Q |
| VW | 070141015S |
| VW | 070141015T |
| VW | 070141015TX |
| VW | 0A5141671S |
| VW | 3L141018A |
| VW | 3L141018AX |
| VW | 70141015N |
| VW | 70141015Q |
| VW | 70141015S |
| VW | 70141015T |
| VW | 70141015TX |
| VW | A5141671S |

| Марка / Модель |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 834618 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 834618 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699,90 ₴



