
Компресор кондиціонера CHEVROLET CRUZE 1.6 LXT J305 01-01-2012 -,CHEVROLET CRUZE 1.6 F16D4 J305 01-12-2012 - (1 986 AD1 173)
- В наявності
- Код: BO 1986AD1173
13 848 ₴
12 463,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера CHEVROLET CRUZE 1.6 LXT J305 01-01-2012 -,CHEVROLET CRUZE 1.6 F16D4 J305 01-12-2012 - (1 986 AD1 173)

BO 1986AD1173

1 986 AD1 173
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 11,8 мм |
| O впускного отвору | 17,8 мм |
| O шківів | 120 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без ущільнювального кільця |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Ід. № компресора | 10S15 |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHEVROLET | 13 250 596 |
| CHEVROLET | 13 271 258 |
| CHEVROLET | 13 310 692 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 |
| CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 |
| CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 |
| CHEVROLET CRUZE Хетчбек (J305) 1.6 |
| CHEVROLET CRUZE Хетчбек (J305) 1.8 |
| CHEVROLET CRUZE Хетчбек (J305) 1.8 LPG |
| CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6 |
| CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.8 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 173 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 463,20 ₴



