Компресор кондиціонера NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.6 2005.01 - 2013.08 (890172)
- В наявності
- Код: NI 890172
14 038 ₴
12 634,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.6 2005.01 - 2013.08 (890172)

NI 890172

890172
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 21,3 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Ід. № компресора | CR-10 |
| Кількість канавок | 7 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 100 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 96 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 92600CJ73A |
| NISSAN | 92600CJ73D |
| NISSAN | 92600CJ73E |

| Марка / Модель |
| NISSAN CUBE (Z12) 1.6 16V |
| NISSAN TIIDA Ліфтбек (SC11) 1.6 (C11L) |
| NISSAN TIIDA Хетчбек (C11) 1.6 |
| NISSAN NV200 / EVALIA Автобус 1.6 16V (M20, M20M) |
| NISSAN NV200 Фургон 1.6 16V (VM20, M20N, M20, M20L, M20M) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890172 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 634,20 ₴



