



Компресор кондиціонера HYUNDAI I30 07- (89273)
- В наявності
- Код: NI 89273
14 123 ₴
12 710,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера HYUNDAI I30 07- (89273)

NI 89273

89273
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13 мм |
| O впускного отвору | 19 мм |
| O шківів | 125 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Ід. № компресора | VS16 |
| Кількість канавок | 4 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | кругл. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 977012H100 |
| HYUNDAI | 977012H102 |
| HYUNDAI | 977012H140 |
| HYUNDAI | 977012H140RM |
| KIA | 977012H100 |
| KIA | 977012H102 |
| KIA | 977012H140 |
| KIA | 977012H140RM |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI ELANTRA IV Ліфтбек (HD) 2.0 CVVT |
| HYUNDAI i30 (FD) 2.0 |
| HYUNDAI i30 Універсал (FD) 2.0 |
| KIA CEE'D Хетчбек (ED) 2.0 |
| KIA CEE'D SW (ED) 2.0 |
| KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 |
| KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 LPG |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89273 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89273 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 710,70 ₴



