Компресор кондиціонера MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C 300 CGI|MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C 350|MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C
- В наявності
- Код: NI 890379
14 195 ₴
12 775,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C 300 CGI|MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C 350|MERCEDES C-CLASS W 204 (07-) C 350 CGI (890379)

NI 890379

890379
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14 мм |
| O впускного отвору | 28 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | 6SEU16C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 180 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0008302500 |
| MERCEDES-BENZ | 0008303100 |
| MERCEDES-BENZ | 0008307300 |
| MERCEDES-BENZ | 0022303111 |
| MERCEDES-BENZ | 0022303411 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305011 |
| MERCEDES-BENZ | 0022307311 |
| MERCEDES-BENZ | 0032307811 |
| MERCEDES-BENZ | A0008303100 |
| MERCEDES-BENZ | A0008307300 |
| MERCEDES-BENZ | A0022303111 |
| MERCEDES-BENZ | A0022305011 |
| MERCEDES-BENZ | A0022307311 |
| MERCEDES-BENZ | A0032307811 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.031) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 230 (204.052) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 230 4-matic (204.085) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 (204.054) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 (204.054) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 (204.055) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.080) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 (204.056) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 4-matic (204.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CGI (204.065) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 (204.057) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 4-matic (204.088) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CDI (204.000) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CDI (204.001) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI (204.003) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 (204.231) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 230 (204.252) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 280 (204.254) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 (204.256) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CGI (204.257) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG (204.277) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG (204.277) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 CDI (204.200) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CDI (204.207) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 200 CDI (204.201) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI (204.203) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 180 (204.331) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 350 (204.357) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 63 AMG (204.377) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 63 AMG (204.377) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 63 AMG (204.377) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 220 CDI (204.302) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (C204) C 250 CDI (204.303) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 (218.359) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 4-matic (218.367) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 (218.361) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 4-matic (218.368) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.303, 218.304) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.397) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 (218.959) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 (218.965) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 4-matic (218.967) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 (218.961) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 4-matic (218.968) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC / d (218.901) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.903, 218.904) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.997) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.035) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 (212.034) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.036) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 (212.054) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 (212.055) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 4-matic (212.080) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 (212.056) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 4-matic (212.087) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CGI (212.057) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 (212.059) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 4-matic (212.088) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 (212.065) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 4-matic (212.067) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 (212.061) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 4-matic (212.099) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 63 AMG (212.077) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 200 (207.334) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 250 (207.336) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 300 (207.355) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 320 (207.362) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 CGI (207.357) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 (207.359) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 4-matic (207.388) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 400 (207.365) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 400 (207.361) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 220 CDI (207.302) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 220 CDI / d (207.302, 207.301) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 200 (207.434) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 (207.436) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 300 (207.455) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 320 (207.462) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 (207.456) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 CGI (207.457) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 350 (207.459) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 400 (207.465) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 400 (207.461) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 220 CDI / BlueTEC / d (207.402, 207.401) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Кабріолет (A207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 (212.234) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 (212.254) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 (212.255) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 4-matic (212.280) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.256) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 4-matic (212.287) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CGI (212.257) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.259) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 4-matic (212.288) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 (212.265) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 4-matic (212.267) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 (212.261) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 4-matic (212.299) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG (212.277) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 (204.934) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 (204.936) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 4-matic (204.937) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 280 4-matic (204.981) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 300 4-matic (204.990) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 300 4-matic (204.981) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 (204.956) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 4-matic (204.987) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 4-matic (204.988) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 CDI (204.901) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI (204.902) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166) ML 350 4-matic (166.057) |
| MERCEDES-BENZ SLC (R172) AMG SLC 43 (172.466) |
| MERCEDES-BENZ SLC (R172) AMG SLC 43 (172.466) |
| MERCEDES-BENZ SLK (R172) 350 (172.457) |
| MERCEDES-BENZ SLK (R172) 250 CDI / d (172.403) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890379 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890379 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 775,50 ₴










