Комплект зчеплення NISSAN BIG M (D22)FRONTIER (D22)HARDBODY (D22)NAVARA (D22)NAVARA ЧАСТЬ (D22)NAVARA ПИКАП (D22)NP300PICK UP
- В наявності
- Код: LK 625 3100 00
14 332 ₴
12 898,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення NISSAN BIG M (D22)FRONTIER (D22)HARDBODY (D22)NAVARA (D22)NAVARA ЧАСТЬ (D22)NAVARA ПИКАП (D22)NP300PICK UP (D22) (625 3100 00)

LK 625 3100 00

625 3100 00
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 250 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником вимкнення зчеплення |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 301002TB0D |
| NISSAN | 30100-2TB0D |
| NISSAN | 301002TB1B |
| NISSAN | 30100-2TB1B |
| NISSAN | 30100VK000 |
| NISSAN | 30100-VK000 |
| NISSAN | 30100VK008 |
| NISSAN | 30100-VK008 |
| NISSAN | 30100VX28A |
| NISSAN | 30100-VX28A |
| NISSAN | 302102TB0A |
| NISSAN | 30210-2TB0A |
| NISSAN | 302102TB1A |
| NISSAN | 30210-2TB1A |
| NISSAN | 30210VK000 |
| NISSAN | 30210-VK000 |
| NISSAN | 30210VX200 |
| NISSAN | 30210-VX200 |
| NISSAN | 3050203E18 |
| NISSAN | 30502-03E18 |
| NISSAN | 305020W718 |
| NISSAN | 30502-0W718 |
| NISSAN | 305021W718 |
| NISSAN | 30502-1W718 |
| NISSAN | 3050228E18 |
| NISSAN | 30502-28E18 |
| NISSAN | 3050228E19 |
| NISSAN | 30502-28E19 |
| NISSAN | 3050256A00 |
| NISSAN | 30502-56A00 |
| NISSAN | 3050256A60 |
| NISSAN | 30502-56A60 |

| Марка / Модель |
| NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 |
| NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 625 3100 00 |
| Код товару | LK 625 3100 00 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 898,80 ₴



