Комплект зчеплення з маховиком VW-AUDI [ПЕРЕОБЛАДНАННЯ НА ОДНОМАС] (ADBP300030)
- В наявності
- Код: BPR ADBP300030
14 612 ₴
13 150,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення з маховиком VW-AUDI [ПЕРЕОБЛАДНАННЯ НА ОДНОМАС] (ADBP300030)

BPR ADBP300030

ADBP300030
(BLUE PRINT)
| Характеристика | Свойство |
| багатокомпонентний | чотирикомпонент. |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з центральною муфтою вимкнення зчеплення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із синтетичним мастилом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з маховиком |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Зовнішній діаметр | 228 мм |
| Зчеплення | Переобладнання з дводискового на однодисковий маховик |
| Кільк. зубц. | 28 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 02F 141 671 A |
| VW | 02F 141 671 A S3 |
| VW | 02F 141 671 B |
| VW | 02F 141 671 B S3 |
| VW | 074 105 264 E |
| VW | 074 105 264 E S2 |

| Марка / Модель |
| VW CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro |
| VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro |
| VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 2.5 TDI Syncro |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP300030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BPR ADBP300030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 150,80 ₴


![Комплект зчеплення з маховиком VW-AUDI [ПЕРЕОБЛАДНАННЯ НА ОДНОМАС] (ADBP300030)](https://images.prom.ua/6996126176_w640_h640_komplekt-zcheplennya-z.jpg)
![Комплект зчеплення з маховиком VW-AUDI [ПЕРЕОБЛАДНАННЯ НА ОДНОМАС] (ADBP300030)](https://images.prom.ua/6996126176_komplekt-zcheplennya-z.jpg)