Бачок розширювальний FORD MONDEO IV TURNIER (BA7) 1.6 TDCI 2007.03 - 2015.01 (CRT 343 000S)
- В наявності
- Код: MH CRT 343 000S
1 348 ₴
1 213,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бачок розширювальний FORD MONDEO IV TURNIER (BA7) 1.6 TDCI 2007.03 - 2015.01 (CRT 343 000S)

MH CRT 343 000S

CRT 343 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага нетто | 528 г |
| Висота | 220 мм |
| Висота паковання | 19,00 см |
| Довжина | 248 мм |
| Довжина паковання | 24,0 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без датчика рівня охолоджувальної рідини |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кришкою |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Ширина | 163 мм |
| Ширина паковання | 23,50 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1460978 |
| FORD | 6G918K218FA |
| REACH | 1.25.11061 |

| Марка / Модель |
| FORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | CRT 343 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH CRT 343 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213,20 ₴












