Піввісь FORD C-MAX II (DXA 10- (R M/T) (17-1362)

MT 17-1362

17-1362
(METELLI)
| Характеристика | Свойство |
| Довжина | 971 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 27 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1686588 |
| FORD | 1713000 |
| FORD | 1756525 |
| FORD | 1774246 |
| FORD | 1828480 |
| FORD | 1828481 |
| FORD | 1840103 |
| FORD | 1840104 |
| FORD | 1840119 |
| FORD | 1840120 |
| FORD | 1840126 |
| FORD | 1857347 |
| FORD | 2006987 |
| FORD | 2006991 |
| FORD | 2006992 |
| FORD | 2459530 |
| FORD | AV613B436CB |
| FORD | AV61-3B436-CC |
| FORD | AV61-3B436-CD |
| FORD | AV61-3B436-JA |
| FORD | AV613B436JB |
| FORD | BV613B436TA |
| FORD | BV613B436TB |
| FORD | F1F63B436GA |
| FORD | F1F63B436HA |
| FORD | F1F63B436JA |
| FORD | F1F63B436JB |
| FORD | RMAV613B436C2C |
| FORD | RMAV613B436C2D |
| FORD | RMAV613B436J2A |
| FORD | RMAV613B436J2B |
| FORD | RMBV613B436T2A |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.5 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.5 TDCi |
| FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic |
| FORD FOCUS III 1.5 TDCi |
| FORD FOCUS III 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic |
| FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic |
| FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Код запчастини | 17-1362 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MT 17-1362 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939 ₴



