
Маточина колеса HYUNDAI I20 I (PB, PBT) 1.1 CRDI 1.1 2012.03 - 2015.12 (N 1070)
- В наявності
- Код: MG N 1070
1 799 ₴
1 619,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса HYUNDAI I20 I (PB, PBT) 1.1 CRDI 1.1 2012.03 - 2015.12 (N 1070)

MG N 1070

N 1070
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Диск | 4 -отв. |
| для діаметра підшипника колеса | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Кільк. зубц. | 25 |
| Розмір нарізі | M12 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 51750-1J000 |
| HYUNDAI | 51750-1S000 |
| KIA | 51750-1J000 |
| KIA | 51750-1S000 |
| KIA | 51750-H8000 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.4 |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.4 |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.6 |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.6 |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) 1.6 CRDI |
| HYUNDAI SOLARIS / ACCENT IV (RB) 1.4 |
| HYUNDAI SOLARIS / ACCENT IV (RB) 1.6 |
| HYUNDAI ACCENT V Ліфтбек (HC) 1.4 |
| HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 |
| HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.2 |
| HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CVVT |
| HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CRDI |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.1 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2 |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2 |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.1 CRDi |
| HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.0 T-GDI |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.2 |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.4 |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.1 CRDi |
| HYUNDAI i20 II Купе (GB) 1.4 CRDi |
| HYUNDAI SOLARIS Ліфтбек (HCR, HCI) 1.6 |
| HYUNDAI SOLARIS Ліфтбек (HCR, HCI) 1.6 |
| KIA PICANTO III (JA) 1.0 |
| KIA PICANTO III (JA) 1.0 |
| KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi |
| KIA PICANTO III (JA) 1.2 |
| KIA RIO III Ліфтбек (UB) 1.25 CVVT |
| KIA RIO III Ліфтбек (UB) 1.2 CVVT |
| KIA RIO III Ліфтбек (UB) 1.4 CVVT |
| KIA RIO III Ліфтбек (UB) 1.4 CVVT |
| KIA RIO III Ліфтбек (UB) 1.6 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.2 |
| KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.25 LPG |
| KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.6 CVVT |
| KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi |
| KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi |
| KIA RIO IV Ліфтбек (SC, FB) 1.4 |
| KIA RIO IV Ліфтбек (SC, FB) 1.4 |
| KIA RIO IV Ліфтбек (SC, FB) 1.6 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 CRDi 77 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 CRDi 90 |
| KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | N 1070 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня права |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Кількість зубів | 25 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG N 1070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619,10 ₴



