
Маточина колеса MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BLUETEC 4-MATIC (221.083, 221.183) 3.0 2011.04 - 2013.12 (N 1099)
- В наявності
- Код: MG N 1099
3 290 ₴
2 961 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BLUETEC 4-MATIC (221.083, 221.183) 3.0 2011.04 - 2013.12 (N 1099)

MG N 1099

N 1099
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Диск | 5 -отв. |
| для діаметра підшипника колеса | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Кільк. зубц. | 30 |
| Розмір нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 221 337 02 45 |
| MERCEDES-BENZ | 2213370245 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 337 02 45 |
| MERCEDES-BENZ | A2213370245 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 230 4-matic (204.085) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.080) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 4-matic (204.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 4-matic (204.088) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 4-matic (218.367) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 400 4-matic (218.368) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 500 4-matic (218.391) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.392) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.376) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.397) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 BlueTEC / d 4-matic (218.394) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 d 4-matic (218.394) |
| MERCEDES-BENZ CLS (C218) CLS 350 CDI / d 4-matic (218.393) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 4-matic (218.967) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 400 4-matic (218.968) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 500 4-matic (218.991) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.992) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.976) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.997) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 BlueTEC / d 4-matic (218.994) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 d 4-matic (218.994) |
| MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218) CLS 350 CDI / d 4-matic (218.993) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 4-matic (212.080) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 4-matic (212.087) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 4-matic (212.088) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 4-matic (212.067) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 4-matic (212.099) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 500 4-matic (212.090) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 500 4-matic (212.091) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 63 AMG 4-matic (212.092) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 63 AMG 4-matic (212.076) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI 4-matic (212.089) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI 4-matic (212.093) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS Купе (C207) E 350 4-matic (207.388) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 4-matic (212.280) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 4-matic (212.287) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 4-matic (212.288) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 4-matic (212.267) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 4-matic (212.299) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 500 4-matic (212.291) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.292) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.276) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.289) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 4-matic (204.937) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 280 4-matic (204.981) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 300 4-matic (204.990) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 300 4-matic (204.981) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 4-matic (204.987) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 4-matic (204.988) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 320 CDI 4-matic (204.983) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.993) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 4-matic (221.087, 221.187) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 450 4-matic (221.084, 221.184) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 500 4-matic (221.086, 221.186) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 500 4-matic (216.386) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Купе (C216) CL 500 4-matic (216.394) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | N 1099 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня права |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Кількість зубів | 30 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG N 1099 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961 ₴



