
Замок багажника автомобіля VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2008.01 - 2019.12 (2310876)
- Немає в наявності
- Код: MG 2310876
1 992 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Замок багажника автомобіля VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2008.01 - 2019.12 (2310876)

MG 2310876

2310876
(METZGER)

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 17A 827 505 |
| VW | 17A827505 |
| VW | 5C6 827 505 A |
| VW | 5C6 827 505 C |
| VW | 5C6 827 505 E |
| VW | 5C6 827 505 H |
| VW | 5C6827505A |
| VW | 5C6827505C |
| VW | 5C6827505E |
| VW | 5C6827505H |

| Марка / Модель |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 16V |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 MPi |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI |
| VW JETTA VII Ліфтбек (BU3, BU4, BU5) 1.4 TSI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 2310876 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 2310876 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992 ₴



