Фільтр-адсорбер паливного баку SKODA OCTAVIA II COMBI (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2013.06 (2370110)
- В наявності
- Код: MG 2370110
2 659 ₴
2 393,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр-адсорбер паливного баку SKODA OCTAVIA II COMBI (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2013.06 (2370110)

MG 2370110

2370110
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без проводки |
| Матеріал | Пластмаса |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 1K0 201 797 A |
| AUDI | 1K0 201 797 AB |
| AUDI | 1K0 201 797 AC |
| AUDI | 1K0 201 797 AD |
| AUDI | 1K0 201 797 AE |
| AUDI | 1K0 201 797 AF |
| AUDI | 1K0 201 797 L |
| AUDI | 1K0 201 797 R |
| AUDI | 1K0 201 797 T |
| AUDI | 1K0 201 801 D |
| AUDI | 1K0 201 801 E |
| AUDI | 1K0201797A |
| AUDI | 1K0201797AB |
| AUDI | 1K0201797AC |
| AUDI | 1K0201797AD |
| AUDI | 1K0201797AE |
| AUDI | 1K0201797AF |
| AUDI | 1K0201797L |
| AUDI | 1K0201797R |
| AUDI | 1K0201797T |
| AUDI | 1K0201801D |
| AUDI | 1K0201801E |
| AUDI | 5C0 201 797 E |
| AUDI | 5C0 201 797 F |
| AUDI | 5C0201797E |
| AUDI | 5C0201797F |
| AUDI | 8J0 201 797 C |
| AUDI | 8J0201797C |
| AUDI | 8P0 201 797 |
| AUDI | 8P0201797 |
| SEAT | 1K0 201 797 A |
| SEAT | 1K0 201 797 AB |
| SEAT | 1K0 201 797 AC |
| SEAT | 1K0 201 797 AD |
| SEAT | 1K0 201 797 AE |
| SEAT | 1K0 201 797 AF |
| SEAT | 1K0 201 797 L |
| SEAT | 1K0 201 797 R |
| SEAT | 1K0 201 797 T |
| SEAT | 1K0 201 801 D |
| SEAT | 1K0 201 801 E |
| SEAT | 1K0201797A |
| SEAT | 1K0201797AB |
| SEAT | 1K0201797AC |
| SEAT | 1K0201797AD |
| SEAT | 1K0201797AE |
| SEAT | 1K0201797AF |
| SEAT | 1K0201797L |
| SEAT | 1K0201797R |
| SEAT | 1K0201797T |
| SEAT | 1K0201801D |
| SEAT | 1K0201801E |
| SEAT | 5C0 201 797 E |
| SEAT | 5C0 201 797 F |
| SEAT | 5C0201797E |
| SEAT | 5C0201797F |
| SEAT | 8J0 201 797 C |
| SEAT | 8J0201797C |
| SEAT | 8P0 201 797 |
| SEAT | 8P0201797 |
| SKODA | 1K0 201 797 A |
| SKODA | 1K0 201 797 AB |
| SKODA | 1K0 201 797 AC |
| SKODA | 1K0 201 797 AD |
| SKODA | 1K0 201 797 AE |
| SKODA | 1K0 201 797 AF |
| SKODA | 1K0 201 797 L |
| SKODA | 1K0 201 797 R |
| SKODA | 1K0 201 797 T |
| SKODA | 1K0 201 801 D |
| SKODA | 1K0 201 801 E |
| SKODA | 1K0201797A |
| SKODA | 1K0201797AB |
| SKODA | 1K0201797AC |
| SKODA | 1K0201797AD |
| SKODA | 1K0201797AE |
| SKODA | 1K0201797AF |
| SKODA | 1K0201797L |
| SKODA | 1K0201797R |
| SKODA | 1K0201797T |
| SKODA | 1K0201801D |
| SKODA | 1K0201801E |
| SKODA | 5C0 201 797 E |
| SKODA | 5C0 201 797 F |
| SKODA | 5C0201797E |
| SKODA | 5C0201797F |
| SKODA | 8J0 201 797 C |
| SKODA | 8J0201797C |
| SKODA | 8P0 201 797 |
| SKODA | 8P0201797 |
| VW | 1K0 201 797 A |
| VW | 1K0 201 797 AB |
| VW | 1K0 201 797 AC |
| VW | 1K0 201 797 AD |
| VW | 1K0 201 797 AE |
| VW | 1K0 201 797 AF |
| VW | 1K0 201 797 L |
| VW | 1K0 201 797 R |
| VW | 1K0 201 797 T |
| VW | 1K0 201 801 D |
| VW | 1K0 201 801 E |
| VW | 1K0201797A |
| VW | 1K0201797AB |
| VW | 1K0201797AC |
| VW | 1K0201797AD |
| VW | 1K0201797AE |
| VW | 1K0201797AF |
| VW | 1K0201797L |
| VW | 1K0201797R |
| VW | 1K0201797T |
| VW | 1K0201801D |
| VW | 1K0201801E |
| VW | 5C0 201 797 E |
| VW | 5C0 201 797 F |
| VW | 5C0201797E |
| VW | 5C0201797F |
| VW | 8J0 201 797 C |
| VW | 8J0201797C |
| VW | 8P0 201 797 |
| VW | 8P0201797 |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.6 |
| AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8P1) S3 quattro |
| AUDI A3 (8P1) S3 quattro |
| AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.6 |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.6 |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.6 Multifuel |
| SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 |
| SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (1P1) 1.4 16V |
| SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (1P1) 1.6 |
| SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG |
| SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel |
| SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 2370110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Superb, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, TT, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 2370110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 393,10 ₴



