
Фільтр очищення картерних газів VW JETTA IV (162, ...) - 2.0 TSI (2008.01->) (2385123)
- В наявності
- Код: MG 2385123
1 966 ₴
1 769,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр очищення картерних газів VW JETTA IV (162, ...) - 2.0 TSI (2008.01->) (2385123)

MG 2385123

2385123
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Сторона монтажу | Циліндрична голівка |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06K 103 495 AA |
| AUDI | 06K 103 495 AT |
| AUDI | 06K 103 495 BM |
| AUDI | 06K 103 495 P |
| AUDI | 06K103495AA |
| AUDI | 06K103495AT |
| AUDI | 06K103495BM |
| AUDI | 06K103495P |
| SEAT | 06K 103 495 AT |
| SEAT | 06K 103 495 BM |
| SEAT | 06K103495AT |
| SEAT | 06K103495BM |
| SKODA | 06K 103 495 AT |
| SKODA | 06K 103 495 BM |
| SKODA | 06K103495AT |
| SKODA | 06K103495BM |
| VW | 06K 103 495 AA |
| VW | 06K 103 495 AG |
| VW | 06K 103 495 AT |
| VW | 06K 103 495 BM |
| VW | 06K 103 495 P |
| VW | 06K103495AA |
| VW | 06K103495AG |
| VW | 06K103495AT |
| VW | 06K103495BM |
| VW | 06K103495P |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) S3 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) S3 quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra R |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.8 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TSI 4x4 |
| VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TSI 4motion |
| VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TSI 4motion |
| VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI |
| VW BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8) 2.0 TSI |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) 2.0 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI Clubsport |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI TCR |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI Clubsport S |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 360S 4motion |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion |
| VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion |
| VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 4motion |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TSI 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 2385123 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Superb, Tiguan, Jetta, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 2385123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769,40 ₴



