
Трубка охолоджуючої рідини (чорний метал) SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 1.2 2010.03 - 2015.05 (4010580)
- В наявності
- Код: MG 4010580
1 907 ₴
1 716,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка охолоджуючої рідини (чорний метал) SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 1.2 2010.03 - 2015.05 (4010580)

MG 4010580

4010580
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| Матеріал | Метал |
| Трубопровід системи охолодження | від зчіпного елемента до додаткового водяного насоса |
| Трубопровід системи охолодження | від радіатора рециркуляції ВГ до з’єднувального елемента |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 6R0 121 070 J |
| SEAT | 6R0121070J |
| SEAT | 6RF 121 070 A |
| SEAT | 6RF121070A |
| SKODA | 6R0 121 070 J |
| SKODA | 6R0121070J |
| SKODA | 6RF 121 070 A |
| SKODA | 6RF121070A |
| VW | 6R0 121 070 J |
| VW | 6R0121070J |
| VW | 6RF 121 070 A |
| VW | 6RF121070A |

| Марка / Модель |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI |
| SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI |
| SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 4010580 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Ibiza, Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 4010580 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716,30 ₴



