
Кулак поворотний VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 1.8 2009.11 - 2010.07 (58133001)
- В наявності
- Код: MG 58133001
7 880 ₴
7 092 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулак поворотний VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 1.8 2009.11 - 2010.07 (58133001)

MG 58133001

58133001
(METZGER)
| Характеристика | Свойство |
| парні номери артикулів | 58133102 |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 3C0 505 433 F |
| AUDI | 3C0 505 433 H |
| AUDI | 3C0 505 433 K |
| AUDI | 3C0 505 433 L |
| AUDI | 3C0505433F |
| AUDI | 3C0505433H |
| AUDI | 3C0505433K |
| AUDI | 3C0505433L |
| SEAT | 3C0 505 433 F |
| SEAT | 3C0 505 433 H |
| SEAT | 3C0 505 433 K |
| SEAT | 3C0 505 433 L |
| SEAT | 3C0505433F |
| SEAT | 3C0505433H |
| SEAT | 3C0505433K |
| SEAT | 3C0505433L |
| SKODA | 3C0 505 433 F |
| SKODA | 3C0 505 433 H |
| SKODA | 3C0 505 433 K |
| SKODA | 3C0 505 433 L |
| SKODA | 3C0505433F |
| SKODA | 3C0505433H |
| SKODA | 3C0505433K |
| SKODA | 3C0505433L |
| VW | 3C0 505 433 F |
| VW | 3C0 505 433 H |
| VW | 3C0 505 433 K |
| VW | 3C0 505 433 L |
| VW | 3C0505433F |
| VW | 3C0505433H |
| VW | 3C0505433K |
| VW | 3C0505433L |

| Марка / Модель |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI |
| AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI |
| SKODA YETI (5L) 1.2 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.2 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.4 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.4 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.6 |
| SKODA YETI (5L) 1.6 TDI |
| SKODA YETI (5L) 2.0 TDI |
| SKODA YETI (5L) 2.0 TDI |
| SKODA YETI (5L) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 1.4 TSI |
| VW CC B7 (358) 1.4 TSI |
| VW CC B7 (358) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW CC B7 (358) 1.8 TSI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TSI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW CC B7 (358) 2.0 TDI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 |
| VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI |
| VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI |
| VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI |
| VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TFSI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metzger |
| Код запчастини | 58133001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Passat, Scirocco, TT, Q3, Yeti, Eos, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MG 58133001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 092 ₴



