

Пневмоподушка гумометалева ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ BMW X5 (E70) 04.2006-07.2013 (ASP001)
- В наявності
- Код: MN ASP001
5 956 ₴
5 360,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушка гумометалева ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ BMW X5 (E70) 04.2006-07.2013 (ASP001)

MN ASP001

ASP001
(MONROE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 1,8 кг |
| Вага нетто | 1,3 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з системою Adaptive Drive |
| Довжина паковання | 41 см |
| рекомендована попарна заміна | |
| Спосіб кріплення амортизатора | верхній міст |
| Спосіб кріплення амортизатора | нижній міст |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 17 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 37107850225 |
| BMW | 37126773664 |
| BMW | 37126774041 |
| BMW | 37126776995 |
| BMW | 37126783419 |
| BMW | 37126783420 |
| BMW | 37126790078 |
| BMW | 37126790079 |
| BMW | 37126790080 |
| BMW | 37126790081 |
| BMW | 37126790082 |
| BMW | 37126790083 |
| BMW | 37126795013 |

| Марка / Модель |
| BMW X5 (E70) 3.0 si |
| BMW X5 (E70) xDrive 30 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 i |
| BMW X5 (E70) M |
| BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive |
| BMW X5 (E70) xDrive 48 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 50 i |
| BMW X5 (E70) 3.0 d |
| BMW X5 (E70) xDrive 30 d |
| BMW X5 (E70) xDrive 30 d |
| BMW X5 (E70) 3.0 sd |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 d |
| BMW X5 (E70) xDrive 40 d |
| BMW X5 (E70) M 50 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 28 i |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i |
| BMW X5 (F15, F85) M |
| BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d |
| BMW X5 (F15, F85) M 50 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i |
| BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid |
| BMW X6 (E71, E72) M |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 40 d |
| BMW X6 (E71, E72) M 50 d |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 35 i |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i |
| BMW X6 (F16, F86) M |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 40 d |
| BMW X6 (F16, F86) M 50 d |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | ASP001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Тип кріплення | Коромисло зверху |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MN ASP001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 360,40 ₴



