Підшипник роликовий конічний NISSAN PATROL GR V (Y61) - 3.0 DTI (1997.06->) (NI-WB-11958)
- В наявності
- Код: MO NI-WB-11958
1 398 ₴
1 258,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий конічний NISSAN PATROL GR V (Y61) - 3.0 DTI (1997.06->) (NI-WB-11958)

MO NI-WB-11958

NI-WB-11958
(MOOG)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 1,04 кг |
| Висота 1 | 26 мм |
| Висота 2 | 19,558 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 50 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 41,3 мм |
| Довжина паковання | 10,8 см |
| Зовнішній діаметр 1 | 85 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 73,4 мм |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 9,6 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 40215C6000 |
| NISSAN | 40215G9501 |
| NISSAN | 43210C9300 |

| Марка / Модель |
| NISSAN NAVARA (D22) 2.4 4x4 |
| NISSAN NAVARA (D22) 3.3 4x4 |
| NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 |
| NISSAN NAVARA (D22) 3.0 TD 4x4 |
| NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 |
| NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 D |
| NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 D 4x4 |
| NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD |
| NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 3.3 D |
| NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 Cat |
| NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A) |
| NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 D (CRGY60, KY60, KRY60, WRGY60) |
| NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 D 4x4 (CRGY60, VRY60, VRGY60, WRY60, WRGY60) |
| NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TD |
| NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi |
| NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi |
| NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.2 |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.4 i 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.4 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 3.3 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 TD 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 3.2 D 4WD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | NI-WB-11958 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Patrol, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MO NI-WB-11958 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 258,20 ₴



