Опора кульова AUDI TT -S3 11/98- (VO-BJ-2410)
- В наявності
- Код: MO VO-BJ-2410
1 093 ₴
983,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI TT -S3 11/98- (VO-BJ-2410)

MO VO-BJ-2410

VO-BJ-2410
(MOOG)
| Характеристика | Свойство |
| Висота | 53 мм |
| Висота паковання | 15 см |
| Довжина | 48 мм |
| Довжина паковання | 11,5 см |
| Розмір конуса | 15,5 мм |
| Розмір нарізі | M12X1.5 |
| Спосіб монтажу | з гвинтовим кріпленням |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 11,5 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8N0 407 365 A |
| AUDI | 8N0 407 365 B |
| AUDI | 8N0 407 365 C |
| AUDI | 8N0407365A |
| AUDI | 8N0407365B |
| AUDI | 8N0407365C |
| SEAT | 8N0 407 365 A |
| SEAT | 8N0 407 365 B |
| SEAT | 8N0 407 365 C |
| SEAT | 8N0407365B |
| SEAT | 8N0407365C |
| SKODA | 8N0 407 365 A |
| SKODA | 8N0 407 365 B |
| SKODA | 8N0 407 365 C |
| VW | 8N0 407 365 A |
| VW | 8N0 407 365 B |
| VW | 8N0 407 365 C |
| VW | 8N0407365B |
| VW | 8N0407365C |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8L1) S3 quattro |
| AUDI A3 (8L1) S3 quattro |
| AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R |
| SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 |
| VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-BJ-2410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 53 мм |
| Розмір конуса | 15.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, TT, A3, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MO VO-BJ-2410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983,70 ₴



