
Витратомір повітря OPEL OMEGA B (V94) - 2.2 16V (F69, ...) (1994.03 - 2005.12) (92668)
- В наявності
- Код: NG EPBMWT4-V002H
3 370 ₴
3 033 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря OPEL OMEGA B (V94) - 2.2 16V (F69, ...) (1994.03 - 2005.12) (92668)

NG EPBMWT4-V002H

92668
(NGK)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 70 мм |
| O впускного отвору | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим датчиком температури повітря |
| Тип корпуса | з корпусом |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BUICK | 836 583 |
| BUICK | 90 530 463 |
| CADILLAC | 836 583 |
| CADILLAC | 90 530 463 |
| CHEVROLET | 836 583 |
| CHEVROLET | 90 530 463 |
| DAEWOO | 836 583 |
| DAEWOO | 90 530 463 |
| GENERAL MOTORS | 836 583 |
| GENERAL MOTORS | 90 530 463 |
| OPEL | 836 583 |
| OPEL | 90 530 463 |
| PONTIAC | 836 583 |
| PONTIAC | 90 530 463 |

| Марка / Модель |
| OPEL ASTRA G Ліфтбек (T98) 1.8 16V (F69) |
| OPEL ASTRA G Ліфтбек (T98) 1.8 16V (F69) |
| OPEL ASTRA G Ліфтбек (T98) 2.0 16V (F69) |
| OPEL ASTRA G Універсал (T98) 1.8 16V (F35) |
| OPEL ASTRA G Універсал (T98) 1.8 16V (F35) |
| OPEL ASTRA G Універсал (T98) 2.0 16V (F35) |
| OPEL ASTRA G Хетчбек (T98) 1.8 16V (F08, F48) |
| OPEL ASTRA G Хетчбек (T98) 1.8 16V (F08, F48) |
| OPEL ASTRA G Хетчбек (T98) 2.0 16V (F08, F48) |
| OPEL ASTRA G Хетчбек (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) |
| OPEL ASTRA G Купе (T98) 1.8 16V (F07) |
| OPEL ASTRA G Купе (T98) 1.8 16V (F07) |
| OPEL ASTRA G Кабріолет (T98) 1.8 16V (F67) |
| OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.8 (L35) |
| OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) |
| OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) |
| OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68) |
| OPEL MERIVA A Мінівен (X03) 1.8 (E75) |
| OPEL OMEGA B (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69) |
| OPEL OMEGA B Універсал (V94) 2.2 16V (F35, M35, P35) |
| OPEL SIGNUM Хетчбек (Z03) 1.8 (F48) |
| OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97) |
| OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19) |
| OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19) |
| OPEL VECTRA B Хетчбек (J96) 1.8 i 16V (F68) |
| OPEL VECTRA B Хетчбек (J96) 1.8 i 16V (F68) |
| OPEL VECTRA B Універсал (J96) 1.8 i 16V (F35) |
| OPEL VECTRA B Універсал (J96) 1.8 i 16V (F35) |
| OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69) |
| OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V |
| OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) |
| OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) |
| OPEL VECTRA C Універсал (Z02) 1.8 (F35) |
| OPEL ZAFIRA A Мінівен (T98) 1.8 16V (F75) |
| SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i |
| SAAB 9-3 Кабріолет (YS3F) 1.8 i |
| SAAB 9-3 Універсал (E50) 1.8 i |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 92668 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Polonez, Corsa, Omega, Speedster, 9-3, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NG EPBMWT4-V002H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 033 ₴



