Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA I (6Y5) - 1.4 16V (2000.04 - 2007.12) (955004)
- В наявності
- Код: NI 955004
4 643 ₴
4 178,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA I (6Y5) - 1.4 16V (2000.04 - 2007.12) (955004)

NI 955004

955004
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 44 мм |
| O впускного отвору | 51 мм |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 90 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 03C133062B |
| SEAT | 03C133062R |
| SKODA | 03C133062B |
| SKODA | 03C133062R |
| VW | 03C133062B |
| VW | 03C133062R |

| Марка / Модель |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.2 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 |
| VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4 |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955004 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 178,70 ₴








