Дросельна заслонка з електроприводом VOLVO XC90 I (275) - D5 AWD (2002.06 - 2015.01) (955010)
- В наявності
- Код: NI 955010
6 027 ₴
5 424,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом VOLVO XC90 I (275) - D5 AWD (2002.06 - 2015.01) (955010)

NI 955010

955010
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 57 мм |
| O впускного отвору | 63 мм |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 5 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Ширина | 75 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VOLVO | 31216665 |
| VOLVO | 8692720 |

| Марка / Модель |
| VOLVO C30 (533) D3 |
| VOLVO C30 (533) D4 |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO C30 (533) D5 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D3 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D4 |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) 2.4 D |
| VOLVO C70 II Кабріолет (542) D5 |
| VOLVO S40 II (544) D3 |
| VOLVO S40 II (544) D4 |
| VOLVO S40 II (544) D5 |
| VOLVO S60 I (384) 2.4 D |
| VOLVO S60 I (384) 2.4 D |
| VOLVO S60 I (384) D5 |
| VOLVO S60 I (384) D5 |
| VOLVO S60 II (134) D3 |
| VOLVO S60 II (134) D3 |
| VOLVO S60 II (134) D4 AWD |
| VOLVO S60 II (134) D5 |
| VOLVO S60 II (134) D5 AWD |
| VOLVO S60 II (134) D5 |
| VOLVO S60 II (134) D5 AWD |
| VOLVO S60 II (134) D5 |
| VOLVO S60 II (134) D5 AWD |
| VOLVO S60 II Cross Country (134) D4 AWD |
| VOLVO S80 II (124) D3 |
| VOLVO S80 II (124) D3 / D4 |
| VOLVO S80 II (124) 2.4 D |
| VOLVO S80 II (124) 2.4 D |
| VOLVO S80 II (124) D5 |
| VOLVO S80 II (124) D5 AWD |
| VOLVO S80 II (124) D5 |
| VOLVO S80 II (124) D5 AWD |
| VOLVO S80 II (124) D5 |
| VOLVO S80 II (124) D5 AWD |
| VOLVO V40 Хетчбек (525) D3 |
| VOLVO V40 Хетчбек (525) D4 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) D3 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) D4 |
| VOLVO V50 (545) D3 |
| VOLVO V50 (545) D4 |
| VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi |
| VOLVO V50 (545) D5 |
| VOLVO V60 I (155) D3 |
| VOLVO V60 I (155) D3 / D4 |
| VOLVO V60 I (155) D4 AWD |
| VOLVO V60 I (155) D4 AWD |
| VOLVO V60 I (155) D4 AWD |
| VOLVO V60 I (155) D5 |
| VOLVO V60 I (155) D5 |
| VOLVO V60 I (155) D5 AWD |
| VOLVO V60 I (155) D5 |
| VOLVO V60 I (155) D5 AWD |
| VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD |
| VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD |
| VOLVO V60 I (155) D5 Hybrid AWD |
| VOLVO V60 I (155) D5 AWD |
| VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 AWD |
| VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 Polestar AWD |
| VOLVO V70 II (285) 2.4 D |
| VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI |
| VOLVO V70 II (285) D5 |
| VOLVO V70 II (285) D5 |
| VOLVO V70 II (285) D5 AWD |
| VOLVO V70 III (135) D3 |
| VOLVO V70 III (135) D3 / D4 |
| VOLVO V70 III (135) 2.4 D |
| VOLVO V70 III (135) D4 AWD |
| VOLVO V70 III (135) 2.4 D |
| VOLVO V70 III (135) D4 AWD |
| VOLVO V70 III (135) D5 |
| VOLVO V70 III (135) D5 AWD |
| VOLVO V70 III (135) D5 |
| VOLVO V70 III (135) D5 AWD |
| VOLVO V70 III (135) D5 |
| VOLVO V70 III (135) D5 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D3 |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D3 / D4 |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D4 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) 2.4 D |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D4 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D5 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D5 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D5 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D5 AWD |
| VOLVO XC60 I Джип (156) D5 AWD |
| VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) D3 |
| VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) 2.4 D |
| VOLVO XC70 II (136) D4 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) D5 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) D5 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) D5 AWD |
| VOLVO XC70 II (136) D5 AWD |
| VOLVO XC90 I (275) D3 / D5 |
| VOLVO XC90 I (275) D5 AWD |
| VOLVO XC90 I (275) D5 AWD |
| VOLVO XC90 I (275) D5 AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, XC60, XC70, XC90, V50, S80, C30, C70 |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 5 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955010 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 424,30 ₴









