Дросельна заслонка з електроприводом SEAT IBIZA IV ST (6J8, ...) - 1.0 TSI (2010.03 - 2016.07) (955082)
- В наявності
- Код: NI 955082
12 548 ₴
11 293,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом SEAT IBIZA IV ST (6J8, ...) - 1.0 TSI (2010.03 - 2016.07) (955082)

NI 955082

955082
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 44 мм |
| O впускного отвору | 51 мм |
| Висота | 127 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 80 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 04C133062C |
| SEAT | 04C133062C |
| SKODA | 04C133062C |
| VW | 04C133062C |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TFSI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.0 TFSI |
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.0 TSI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.0 TSI |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.0 TSI |
| SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.0 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.0 TSI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.0 TSI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI |
| SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI |
| VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) 1.0 TSI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Мінівен (SAB) 1.0 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.0 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.0 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.0 TSI |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.0 TSI |
| VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.0 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.0 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.0 TSI |
| VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.0 TSI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI |
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI |
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 1.0 TSI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Фургон/мінівен (SAA) 1.0 TSI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955082 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, A1, UP!, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Ibiza |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955082 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 293,20 ₴









