Дросельна заслонка з електроприводом FORD FOCUS III - 1.0 ECOBOOST (2010.07 - 2020.02) (955095)
- В наявності
- Код: NI 955095
3 536 ₴
3 182,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом FORD FOCUS III - 1.0 ECOBOOST (2010.07 - 2020.02) (955095)

NI 955095

955095
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 40 мм |
| O впускного отвору | 50 мм |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 87 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1760332 |
| FORD | 1766916 |
| FORD | 1807454 |
| FORD | 1828779 |
| FORD | 2168321 |
| FORD | CM5G9F991EA |
| FORD | CM5G9F991FA |
| FORD | CM5G9F991FB |
| FORD | CM5G9F991FC |
| FORD | CM5G9F991GA |

| Марка / Модель |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 1.0 EcoBoost |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost |
| FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TOURNEO COURIER B460 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT COURIER B460 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен 1.0 EcoBoost |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955095 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Mondeo, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955095 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 182,40 ₴








