Дросельна заслонка з електроприводом BMW 5 (E39) - 520 I (1995.09 - 2003.07) (955113)
- В наявності
- Код: NI 955113
7 677 ₴
6 909,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом BMW 5 (E39) - 520 I (1995.09 - 2003.07) (955113)

NI 955113

955113
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 64 мм |
| O впускного отвору | 74 мм |
| Висота | 137 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 85 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 13547502444 |
| BMW | 7502444 |

| Марка / Модель |
| BMW 3 (E46) 320 i |
| BMW 3 (E46) 325 i |
| BMW 3 (E46) 325 xi |
| BMW 3 Купе (E46) 320 Ci |
| BMW 3 Купе (E46) 325 Ci |
| BMW 3 Touring (E46) 320 i |
| BMW 3 Touring (E46) 325 i |
| BMW 3 Touring (E46) 325 xi |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 320 Ci |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 325 Ci |
| BMW 3 Compact (E46) 325 ti |
| BMW 5 (E39) 520 i |
| BMW 5 (E39) 525 i |
| BMW 5 Touring (E39) 520 i |
| BMW 5 Touring (E39) 525 i |
| BMW 5 (E60) 520 i |
| BMW 5 (E60) 525 i |
| BMW 5 Touring (E61) 525 i |
| BMW X3 (E83) 2.5 i |
| BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i |
| BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i |
| BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955113 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, 3 |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955113 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 909,30 ₴








